1 2 aim

Aktuality

Mimořádná členská schůze

President ASAT svolává mimořádnou ČLENSKOU SCHŮZI na den 8.10.2022 do restaurace Vráž na střelnici Vráž od 17-18 hod (podle ukončení sobotního závodu na Vráži). 

Jelikož bude každoroční členská schůze přesunuta na únor roku 2023, je potřeba schválit potřebné náležitosti před koncem roku 2022. 

Delegování střelců na MS a ME

Parkurová komise na svém posledním jednání schválila delegování nejlepších českých střelců (zaplacením startovného) na vrcholné závody Fitasc MS nebo ME (dle destinace).

Mistrovství Evropy v lovecké kombinaci

Mistrovství Evropy v lovecké kombinaci

Ve dnech 1. 7. - 3. 7. 2022 se konalo na střelnici v Piancardatu v Itálii mistrovství Evropy v lovecké kombinaci. Českým střelcům se podařilo získat 5 medailí z toho čtyři zlaté. V kategorii veteránů se na prvním místě umístil Milan Kirchner. Další zlatou medaili v kulové střelbě získalo české družstvo ve složení: Pavel Zázvorka, Tomáš Staněk, Hubert Herel, Karel Kotrc, Zbyněk Červenka, Martin Šlechta. V kategorii open se družstvo ve stejném složení umístilo na třetím místě. V kulové střelbě získal zlatou medali Martin Šlechta, mistryní Evropy v kategorii žen se stala Michaela Štenglová. Všem střelcům gratulujeme!

Světový pohár v Maďarsku

Světový pohár v Maďarsku

Na střelnici Jerring shooting range v Maďarsku proběhl ve dnech 27. - 28. 4. světový pohár v Compak sportingu. Na prvním místě se v kategorii seniorů opět umístil Milan Černošek. V následujících dnech 30. 4. - 1. 5. se konalo další kolo světového poháru v loveckém parkúru, kde se podařilo českým střelcům taktéž dosáhnout v kategorii seniorů na stupně vítězů. Na druhém místě se umístil Milan Černošek, na třetím místě Josef Salaj. Oběma střelcům gratulejme!