1 2 aim

Aktuality

Mimořádná členská schůze 2023

Dne 7. 10. 2023 proběhla mimořádná členská schůze ASAT, kde jediným bodem schůze byla přeměna asociace na federaci a úkony s tím spojené. Členská schůze ASAT schválila tuto přeměnu a dále pověřila řídící výbor ASAT k dopracování a schválení stanov federace.

Mimořádná členská schůze

President ASAT svolává mimořádnou členskou schůzi na den 7.10.2023 do restaurace Vráž na střelnici Vráž od 17 -18 hod. (podle ukončení sobotního závodu). 

Je třeba projednat návrh již avizovaného záměru převedení asociace na federaci a úkony s tím spojené.

 

 

ASAT federací

Vážení členové, střelci a příznivci brokové střelby,
rádi bychom Vám v souvislosti s předchozí aktualitou představili naši vizi ohledně přechodu ASAT z asociace na federaci a uvedli tak na pravou míru informace, které vyplynuly z dotazů během MČR ve Sportingu, po vydání článku o potřebě uspořádání mimořádné členské schůze.

Mimořádná členská schůze

Vážení členové ASAT,

rádi bychom vás informovali o plánované členské schůzi, která se bude konat v souvislosti s aktuálním děním a změnou vnitřní struktury ASAT. Chtěli bychom vás požádat o Vaše podněty a návrhy do programu mimořádné členské schůze, které přispějí lehčímu průběhu. Prosím Vás tak o Vaše podněty do konce tohoto týdne prostřednictvím e-mailu nebo v rámci osobního setkání na pátečním rautu při příležitosti MČR v LP.

Těším se na Vaši účast a příspěvky k dalšímu rozvoji naší asociace.

S pozdravem
Michaela Štenglová

Upravení pravidel CZ Českého poháru

Komise pro LP, CS a LK na svém posledním jednání upravila pravidla pro letošní CZ Český pohár. Vzhledem k nečekanému zrušení 2. kola bude CZ Český pohár pouze 5 kolový a budou se započítávat 4 nejlepší výsledky.

Štengl Jiří, předseda komise

Czech Grand Prix - ZRUŠENO

Vzhledem k tomu, že pořadatel z Waldsteinovo Zátiší nemá do dněšního dne tj. 16. 5. 2023 schválenou střelnici, ruší se GP v CS plánovaná na 31. 5. -1. 6. 2023 a GP v LP plánovaná na 3. - 4. 6. 2023.

Due to the fact that the organizer from Waldsteinovo Zátiší does not have an approved shooting range until today, i.e. 16/05/2023, the GP in CS planned for 31. 5. - 1. 6. 2023 and the GP in LP planned for 3. - 4. 6. 2023 are cancelled.

Předseda komise pro CS, LP a LK ŠTENGL Jiří

 

 

Soutěž Waldsteinovo Zátiší - ZRUŠENO

Dobrý den Všem,
 
bohužel Vám tímto musíme oznámit, že se z technických důvodů nebude konat II. kolo českého poháru ve dnech 6. 5. - 7. 5. 2023 ve Waldsteinovo Zátiší. Velice se omlouváme všem účastníkům za způsobené komplikace.
 
Michaela Štenglová

Světový pohár v Maďarsku

Světový pohár v Maďarsku

Na střelnici Jerring shooting range v Felgyö se konal ve dnech 26. 4. - 27. 4. 2023 světový pohár v compak sportingu, v následujících dnech 29. 4. - 30. 4. 2023 pak světový pohár v loveckém parkúru. V compak sportingu se na třetím místě v kategorii Senior umístil Milan Černošek, v loveckém parkúru se v kategorii Senior na druhém místě umístil Pavel Zázvorka. Oběma střelcům gratulujeme!