1 2 aim

Disciplína: Lovecký parkúr (Sporting)

Organizace: ASAT

Soutěž: MČR v LP

!!! Upozornění !!!

Registrace bude přijata pouze po zaplacení zálohy na startovné ve výši 1.000 Kč do 2.9.2024

na účet 196190220/0300

Přihlášení střelci

Přihlášeno: 83, maximální počet startujících: 120

  Č. číslo Jméno Kategorie Bydliště Typ
1 F121-23 NOWAK ANDRZEJ Lodz zahraniční člen
2 498-23 Adámek Bohuslav Nezařazeno Kanice člen
3 070-23 Vícha Jakub Litultovice člen
4 135-23 Chrudimský Petr Chlumec nad cidlinou člen
5 F042-20 Jung Johannes Gilching zahraniční člen
6 047-23 Salaj Josef Napajedla člen
7 536-23 Bernart David Hradec Králové člen
8 172-23 Paur Milan Slaný člen
9 N573 HOTULOVS ANDREJS Daugavpils střelec
10 215-23 Herel Hubert Praha člen
11 026-23 Leihs Gustav Plešnice člen
12 305-23 Nečas Václav Židlochovice člen
13 136-23 Mocek Michal Nový Bydžov člen
14 219-23 Petrášek Tomáš Vamberk člen
15 539-23 Křikava Petr Hradec Králové člen
16 371-23 Tomášek Jaroslav Rozvadov člen
17 591-23 Havel Jiří Muži C Rozvadov člen
18 098-23 Staněk Jan Praha 10 člen
19 023-23 Štengl Jiří Dnešice člen
20 024-23 Štenglová Michaela Dnešice člen
21 R079-23 Malina Petr Ostředek rozhodčí
22 137-23 Pražák Petr Nový Bydžov člen
23 006-23 Rataj Václav Město Touškov člen
24 271-23 Mocek Martin Nový Bydžov člen
25 254-23 Šustek Matěj Ostrava Nová Bělá člen
26 221-23 Černošek Milan Březina člen
27 116-23 Uher Jaromír Lanžhot člen
28 494-23 Černošek Kryštof Březina člen
29 056-23 Špaček Pavel Vlasatice člen
30 426-23 Liška Luděk Praha 9 člen
31 366-23 Všetula Miroslav Hrusice člen
32 449-23 Rezbárik Marek Nezařazeno Velké Heraltice člen
33 088-23 Hrouda Jaroslav Čerčany člen
34 033-23 Mitáš Jaroslav Komařice člen
35 162-23 Jeleň Ivan Praha člen
36 272-23 Popelka Stanislav Loděnice člen
37 175-23 Kirchner Milan Písek člen
38 004-23 Matoušek Václav Městec Králové člen
39 154-23 Štícha Lubomír Praha člen
40 520-23 Řeháková Michaela Praha 5 člen
41 180-23 Hondl František Hostouň člen
42 493-23 Hondl Kamil Hostouň člen
43 317-23 Čábera Ladislav Humpolec člen
44 496-23 Veltruský Jiří Volenice člen
45 598-23 Beneš Jan Kolín člen
46 213-23 Vaňáč Václav Nezařazeno Písek člen
47 104-23 Lengyel Ivan Rakovník člen
48 188-23 Lengyel Jan Olešná člen
49 F100-23 Plucinski Marcin Plutoo Katowice zahraniční člen
50 535-23 Prokeš Martin Zašová člen
51 F168 Achatz Maria Nezařazeno Grafling střelec
52 115-23 Michálek Lubomír Měnín člen
53 114-23 Komárek Josef Horní dunajovice člen
54 N616 Hrouz Tomáš Sušice střelec
55 245-23 Staňková Eva Ostrava člen
56 012-23 Zázvorka Pavel Vrchlabí člen
57 N675 Slavík Martin Nezařazeno Volenice střelec
58 N677 Haštava Jaroslav Nezařazeno Březnice střelec
59 N676 Haštava Jaroslav Nezařazeno Březnice střelec
60 369-23 Navara Jaroslav Druztová člen
61 N679 Pešek Martin Nezařazeno Volenice střelec
62 039-23 Fidler René Roudnice nad Labem člen
63 N653 Rážek Václav Nezařazeno Dobříň střelec
64 007-23 Prokop Jiří Vlašim člen
65 210-23 Filippi Marcel MLADE BUKY člen
66 339-23 Kocourek Ladislav Hluboká nad Vltavou člen
67 014-23 Pražák František Nový Bydžov člen
68 217-16 Förster Karel Dnešice člen
69 064-23 Zborník Karel Chlumec nad Cidlinou člen
70 422-23 Nejedlý Luděk Hostěradice člen
71 003-23 Činčera Přemysl Nové Město n. Metují člen
72 057-23 Hosnedl Pavel Kolinec člen
73 502-23 Bárta Jan Nové Město nad Metují člen
74 178-23 Šindelář Jiří Dnešice člen
75 N692 Průcha Jaroslav Nezařazeno Blovice střelec
76 113-23 Divišek Martin Chlumec n. C. člen
77 375-23 Tureček Jiří Horní Maršov člen
78 N637 Liška Vladislav Lázně Kynžvart střelec
79 N678 Otáhal Milan Nezařazeno Kobylí střelec
80 061-23 Divišek Tomáš Chlumec nad Cidlinou člen
81 F120-23 Kamiński Marcin Mikołów zahraniční člen
82 N610 Grünwald Alexander Puchheim střelec
83 N292 Šindelář Jiří Dnešice střelec

Dokumenty ke stažení