1 2 aim

Disciplína: Compak sporting

Organizace: ASAT

Soutěž: Český pohár v CS

Přihlášení střelci

Přihlášeno: 63, maximální počet startujících: 72

  Č. číslo Jméno Kategorie Bydliště Typ
1 304-23 Skácel Ivo Přítluky člen
2 536-23 Bernart David Hradec Králové člen
3 172-23 Paur Milan Slaný člen
4 029-23 Prokeš Vladimír Rudolfov člen
5 598-23 Beneš Jan Kolín člen
6 215-23 Herel Hubert Praha člen
7 305-23 Nečas Václav Židlochovice člen
8 219-23 Petrášek Tomáš Vamberk člen
9 098-23 Staněk Jan Praha 10 člen
10 023-23 Štengl Jiří Dnešice člen
11 024-23 Štenglová Michaela Dnešice člen
12 R079-23 Malina Petr Ostředek rozhodčí
13 058-23 Lengyel Jiří Olešná člen
14 254-23 Šustek Matěj Ostrava Nová Bělá člen
15 521-23 Chvojka Radek Lhota pod Libčany člen
16 545-23 Chvojka Adam Lhota pod Libčany člen
17 071-23 Paleček Ladislav Vlasatice člen
18 426-23 Liška Luděk Praha 9 člen
19 033-23 Mitáš Jaroslav Komařice člen
20 162-23 Jeleň Ivan Praha člen
21 063-23 Smutný Jaroslav Záhornice člen
22 N649 Jileček Pavel Nezařazeno Dvory střelec
23 N667 Kuřitka Josef Nezařazeno Brno-Bystrc střelec
24 586-23 Rezek Antonín Čkyně člen
25 272-23 Popelka Stanislav Loděnice člen
26 460-23 Cába Zdeněk Český Krumlov člen
27 154-23 Štícha Lubomír Praha člen
28 520-23 Řeháková Michaela Praha 5 člen
29 424-23 Polák Radovan Brno člen
30 N671 Polák Oliver Nezařazeno Brno střelec
31 026-23 Leihs Gustav Plešnice člen
32 N651 Majer Tomáš Nezařazeno Praha 4 Újezd u Průhonic střelec
33 140-22 Koloc Martin Mladá Boleslav člen
34 498 Adámek Bohuslav Nezařazeno Kanice člen
35 467-23 Lusk Stanislav Dýšina člen
36 213-23 Vaňáč Václav Nezařazeno Písek člen
37 116-23 Uher Jaromír Lanžhot člen
38 104-23 Lengyel Ivan Rakovník člen
39 188-23 Lengyel Jan Olešná člen
40 106-23 Navrátil Bedřich Český Krumlov člen
41 314-23 Tureček Václav Kaplice člen
42 316-23 Kalík Miroslav Klobuky člen
43 015-23 Můčka Igor Vnorovy člen
44 N640 Goldfinger Zdenek Věžovatá Pláně střelec
45 115-23 Michálek Lubomír Měnín člen
46 N616 Hrouz Tomáš Sušice střelec
47 114-23 Komárek Josef Horní dunajovice člen
48 139-23 Kašpar Jiří Chlumec nad Cidlinou člen
49 542-23 Bláha Jan Jindřichův Hradec člen
50 F100-23 Plucinski Marcin Plutoo Katowice zahraniční člen
51 511-23 Černín Jan Hněvošice člen
52 103-23 Otáhal Milan Kobylí člen
53 N689 Hlaváček Jan Nezařazeno Český Krumlov - Domoradice střelec
54 N421-21 Hollmann Pavel Nezařazeno Jilemnice střelec
55 221-23 Černošek Milan Březina člen
56 494-23 Černošek Kryštof Březina člen
57 256-23 Barták Vladislav Prachatice člen
58 400-23 Beníšek Jiří Hustopeče člen
59 245-23 Staňková Eva Ostrava člen
60 369-23 Navara Jaroslav Druztová člen
61 F155-23 Gamsjäger Alexander Pinsdorf zahraniční člen
62 054-23 Streit Vlastislav Miroslav člen
63 005-23 Mrázek Lubomír Mladá Vožice člen