1 2 aim

Disciplína: Compak sporting

Organizace: ASAT

Soutěž: Český pohár v CS

Přihlášení střelci

Přihlášeno: 70, maximální počet startujících: 71

  Č. číslo Jméno Kategorie Bydliště Typ
1 304-23 Skácel Ivo Přítluky člen
2 536-23 Bernart David Hradec Králové člen
3 031-23 Ryšavý Miroslav Majdalena člen
4 305-23 Nečas Václav Židlochovice člen
5 070-23 Vícha Jakub Litultovice člen
6 022-23 Jiráček Zdeněk Třeboň člen
7 023-23 Štengl Jiří Dnešice člen
8 466-23 Pecháček Tomáš Letohrad člen
9 162-23 Jeleň Ivan Praha člen
10 024-23 Štenglová Michaela Dnešice člen
11 137-23 Pražák Petr Nový Bydžov člen
12 102-23 Staněk Tomáš Ost. Nezařazeno Stará Bělá člen
13 F100-23 Plucinski Marcin Plutoo Katowice zahraniční člen
14 488-23 Chmelová Adéla Krmelín člen
15 254-23 Šustek Matěj Ostrava Nová Bělá člen
16 N652-24 Nowický Jan Nezařazeno Hlavnice člen
17 116-23 Uher Jaromír Lanžhot člen
18 424-23 Polák Radovan Brno člen
19 056-23 Špaček Pavel Vlasatice člen
20 245-23 Staňková Eva Ostrava člen
21 071-23 Paleček Ladislav Vlasatice člen
22 426-23 Liška Luděk Praha 9 člen
23 449-23 Rezbárik Marek Nezařazeno Velké Heraltice člen
24 N671 Polák Oliver Nezařazeno Brno střelec
25 N667 Kuřitka Josef Nezařazeno Brno-Bystrc střelec
26 586-23 Rezek Antonín Čkyně člen
27 369-23 Navara Jaroslav Druztová člen
28 520-23 Řeháková Michaela Praha 5 člen
29 154-23 Štícha Lubomír Praha člen
30 511-23 Černín Jan Hněvošice člen
31 F156-23 Kaminski Jerzy Mrocza zahraniční člen
32 F129-23 Tichý Marián Dlhé Pole zahraniční člen
33 101-23 Klesnil Zdeněk ml. Kostelec u Holešova člen
34 498 Adámek Bohuslav Nezařazeno Kanice člen
35 221-23 Černošek Milan Březina člen
36 494-23 Černošek Kryštof Březina člen
37 330-23 Zbořil Rudolf Praha 10 člen
38 N073 Hess Slawomir Ligota střelec
39 535-23 Prokeš Martin Zašová člen
40 103-23 Otáhal Milan Kobylí člen
41 316-23 Kalík Miroslav Klobuky člen
42 072-23 Kožený Jan ml. Měřín člen
43 N673 Zamazal Radek Nezařazeno Lipník nad Bečvou střelec
44 N680 Kovalčík Tomáš Nezařazeno Soběšovice střelec
45 054-23 Streit Vlastislav Miroslav člen
46 115-23 Michálek Lubomír Měnín člen
47 073-23 Kožený Jan st. Měřín člen
48 F099-23 Bauć Wojciech Katowice zahraniční člen
49 F139-23 Dosser Michael Wien zahraniční člen
50 360-23 Klofáč Miroslav Pohořelice člen
51 114-23 Komárek Josef Horní dunajovice člen
52 246-23 Dočkal Jiří Kroměříž člen
53 126-23 Staněk Karel Ostrava Stará Bělá člen
54 351-23 Cífka Jan Kvasice člen
55 053-23 Pacal Antonín Stránecká Zhoř člen
56 501-23 Markl Jiří Přerov I-Město člen
57 119-23 Stanislav Tomáš Vnorovy člen
58 N622 Hořínek Miroslav Košatka střelec
59 N672 Kozák Tomáš Nezařazeno Markvartovice střelec
60 598-23 Beneš Jan Kolín člen
61 400-23 Beníšek Jiří Hustopeče člen
62 N664 Šmíd Tomáš Uhlířov 92 střelec
63 F135-23 Boja Gabor Vienna zahraniční člen
64 N685 Stuchlík Roman Nezařazeno Halenkovice střelec
65 482-23 Novák Pavel Nymburk člen
66 N684 Lísa Miroslav Nezařazeno Srní střelec
67 N074 Pacyga Bartłomiej Czechowice-Dziedzice střelec
68 028-23 Hruška Pavel Blatnice pod Sv. Ant člen
69 014-23 Pražák František Nový Bydžov člen
70 N360 Baliński Roman Sieradz střelec

Fotky

Dokumenty ke stažení