1 2 aim

Aktuality

Mistrovství Evropy v lovecké kombinaci

Ve dnech 1. 7. - 3. 7. 2022 se konalo na střelnici v Piancardatu v Itálii mistrovství Evropy v lovecké kombinaci. Českým střelcům se podařilo získat 5 medailí z toho čtyři zlaté. V kategorii veteránů se na prvním místě umístil Milan Kirchner. Další zlatou medaili v kulové střelbě získalo české družstvo ve složení: Pavel Zázvorka, Tomáš Staněk, Hubert Herel, Karel Kotrc, Zbyněk Červenka, Martin Šlechta. V kategorii open se družstvo ve stejném složení umístilo na třetím místě. V kulové střelbě získal zlatou medali Martin Šlechta, mistryní Evropy v kategorii žen se stala Michaela Štenglová. Všem střelcům gratulujeme!

Světový pohár v Maďarsku

Na střelnici Jerring shooting range v Maďarsku proběhl ve dnech 27. - 28. 4. světový pohár v Compak sportingu. Na prvním místě se v kategorii seniorů opět umístil Milan Černošek. V následujících dnech 30. 4. - 1. 5. se konalo další kolo světového poháru v loveckém parkúru, kde se podařilo českým střelcům taktéž dosáhnout v kategorii seniorů na stupně vítězů. Na druhém místě se umístil Milan Černošek, na třetím místě Josef Salaj. Oběma střelcům gratulejme!

Světový pohár na Kypru

Na střelnici v Limassolu na Kypru se ve dnech 31. 3. - 3. 4. 2022 konalo další kolo světového poháru v loveckém parkúru a v compak sportingu.
Obě tyto disciplíny vyhrál v kategorii seniorů Milan Černošek. Gratulujeme k dalšímu střeleckému úspěchu.

Zahraniční soutěže FITASC

Do seznamu soutěží jsme nově zveřejnili i zahraniční soutěže.

Pokud chcete vyrazit na nějaký zahraniční závod FITASC a nevíte, jak se přihlásit, tak to můžeme udělat za Vás.
Stačí si vybrat závod a uvedené startovné pro Vaši kategorii odeslat na účet 292482135/0300, IBAN: CZ44 0300 0000 0002 9248 2135, SWIFT: CEKOCZPP, do poznámky uveďte Vaše jméno závod na který chcete přihlásit.

K ceně startovného uvedeného v tabulce je nutné připočíst manipulační poplatek ve výši 4 EUR a platbu zaslat na výše uvedený účet. Upozorňujeme, že účet je vedený v EUR z důvodu snadnější komunikace s FITASC – platby tedy zadávejte v EUR.

Každý, kdo se chce účastnit zahraničního závodu, přihlásí se stejně jako na tuzemský závod a následně provede platbu na EUR účet. Tento postup Vám tak zaručí přihlášení na FITASC stránky. Přihlašování probíhá hromadně až po zaplacení startovného. Při platbách si hlídejte poplatky, které jsou spojeny s platbou v EUR a zaškrtávejte tak, že veškeré poplatky budou účtovány platícímu.
Každý závod má stanovený termín, do kdy musíte být na ASAT přihlášení.

Mistrovství Afriky v loveckém parkúru

Ve dnech 12. - 13. 3. 2022 se konalo Mistrovství Afriky a současně první kolo světového poháru v loveckém parkúru v Pretorii.
V kategorii Senioři se umístil za Georgem Degweedem na 2. místě Milan Černošek. Gratulujeme!

Školení nových rozhodčích 2022

Lesy ČR a ASAT hledají nové rozhodčí, a zvou vás na proškolení nových rozhodčích v disciplíně lovecký parkúr dne 12.3.2022 od 9:00 do 16:00 hod. na střelnici Vráž u Komorního Hrádku.